Masérské rekvalifikační kurzy pro sportovní a rekondiční masáže

Absolvování tohoto rekvalifikačního programu Vám umožní okamžité podnikání v oblasti masérských, regeneračních a rekondičních služeb. Akreditace MŠMT k provádění kvalifikace pro odbornou způsobilost "Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví" byla našemu zařízení udělena pod č.j. MSMT-11933/2022-2, platnost akreditace do červen 2025. Délka 150 hodin. Na základě Osvědčení o vykonání zkoušky z profesní kvalifikace obdržíte na příslušném Živnostenském úřadu oprávnění k provozování živnosti. Zkouška probíhá podlle jednotného kvalifikačního standartu před zkušební komisí složenou ze dvou autorizovaných osob. Rekvalifikační kurz i zkouška probíhají v našem zařízení.

Vstupní předpoklady - minimální vzdělání střední 1-2 roky studia (viz stupnice MŠMT), věk nad 18 let, dobrý celkový zdravotní stav bez funkčních poruch pohybového aparátu. Nekonfliktní a pozitivní osobnost.

Výuka teoretické části kurzu je zajištěna odborníky se zdravotním vzděláním. Praktická výuka je vedena maséry s víceletou odbornou praxí.

Lektoři: Bc. Jana Kašparová, Mgr. Eva Votíková, Mgr. Ludmila Lešková.
Autorizovaná osoba pro provádění zkoušek Bc. Jana Kašparová.

Cena rekvalifikačního kurzu je 9.500,- Kč a cena autorizované zkoušky je 3.000,- Kč pro naše absolventy. Pro absolventy cizích škol 3.900,- Kč. Zkoušku je nutné uhradit nejpozději 7 dní před konáním.

V případě závažné překážky bránící nastoupení na kurz, Vám bude navráceno plné kurzovné. Za závažnou překážku považujeme náhlé vážné zdravotní důvody podložené lékařskou zprávou.

Protože nám velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb, seznamujeme naše účastníky, nejen s výukou technik sportovní a rekondiční masáže, ale také s dalšími technikami např. klasické nebo segmentové masáže.

U rekvalifikačních masérských kurzů nabízíme tyto formy studia:

  • denní - výuka probíhá od 8:00 - 14:00 hodin v úterý + středa a 3x čtvrtek dle domluvy.
  • víkendová - výuka probíhá sobota od 8:00 - 17:00 hodin, neděle od 8:00 - 17:00 hodin převážně 1x za 14 dnů,
  • odpolední - výuka probíhá v pondělí + středa od 15:00 - 19:00 hodin - podle vyhlášeného termínu,
  • přípravný kurz ke složení zkoušky z profesní kvalifikace Sportovní masér/ka - cena kurzu 7.000,- Kč + 2.500,- Kč zkouška. Tato forma výuky je vhodná pro uchazeče se zdravotním vzděláním nebo se zkušenostmi v masážích.

Bonus pro všechny účastníky: 10% sleva na Vámi vybraný doplňkový kurz. Sleva 5% na masérské pomůcky.

Masážní techniky si účastníci kurzu procvičují mezi sebou navzájem.

Naše kurzy jsou určeny zejména pro uchazeče, kteří preferují výuku v menším počtu studentů. Výuka probíhá v moderně vybavené prostorné a klidné učebně našeho školícího střediska. Z naší strany Vám nabízíme individuální, osobní a přátelský přístup s cílem Vás co nejlépe připravit na případnou podnikatelskou kariéru.

Na kurz se přihlásíte odesláním přihlášky a současném složení rezervační zálohy 1.500,- Kč. Platební údaje obdržíte po potvrzení přihlášky na Vaši e-mailovou adresu. Zálohu prosím zaplaťte co nejdříve po potvrzení přihlášky. Doplatek kurzovného uhraďte prosím nejpozději týden před zahájením kurzu. Přihláška je závazná. Prosíme o zasílání přihlášek pouze vážné zájemce.

Reference

Musím vyjádřit naprostou spokojenost s průběhem celého kurzu. Příjemné prostředí, skvělí lidé, trpělivé a usměvavé lektorky. Kurz byl pro mne velkým přínosem do života, i když zatím nechci profesionálně masírovat. Děkuji.
Marie S., září 2010

V kurzu jsem se naučila vše potřebné. Vyhovovalo mě neustálé procvičování masážních technik a masérské teorie, takže závěrečné zkoušky jsme všichni zvládli bez problémů. Díky za velmi individuální přístup ke každému z nás.
Veronika P., leden 2011

Líbilo se mi příjemné prostředí, přístup vyučujících i výuka v malém počtu lidí. Super!
Katka T., duben 2012

Domácí, milé prostředí, profesionální přístup lektora, výborně strávených 8 týdnů.
Josef R., listopad 2012

Výborná výuka, perfektní kolektiv absolventů a perfektní přístup paní lektorky i zkoušejících při rekvalifikační zkoušce.
Iveta Z., červen 2013

Rekvalifikační kurz jsem obdržela jako vánoční dárek. Byla jsem absolutní laik. Musím ale říct, že jsem se již od úvodní lekce cítila příjemně, ráda jsem kurz navštěvovala. Byl pro mne jednoznačně přínosem. Navíc zde byl pohodový a příjemný kolektiv.
Markéta Š., březen 2014

Dobrý den, p. lektorko. Chtěla jsem Vám sdělit, že jsem na Vaše doporučení kontaktovala SOU a budu se dále vzdělávat a příští rok mi bez problémů umožní získání výučního listu z oboru masér. Děkuji za vše.
Jana M., duben 2014 (sms reference)

Výuka byla organizačně dobře plánovaná, jasně srozumitelně podávaná s dostatečným praktickým procvičením. Kladně hodnotím i poznatky z praxe, se kterými se můžeme setkat.
Dana B., srpen 2014

Celkový dojem kurzu pro mne byl velice pozitivní. Přátelské přijetí, trpělivost a porozumění paní lektorky. Mohu jen doporučit. Odcházela jsem s dobrým pocitem.
Miluše H., srpen 2014

Kurz byl pro mě velice přínosný, ráda jsem sem chodila, měli jsme perfektní partu i vyučující.
Jana B., listopad 2014 

S kurzem jsem byla velmi spokojena, masáž mě nadchla, oživila jsem si a rozšířila znalosti ze zdravovědy. Paní lektorka je pozitiní, milá a profesionální.
Jana H., duben 2015  

Spokojenost, kurz dokonale splnil veškerá má očekávání.
Hana P., duben 2015 

Celkový dojem z kurzu byl skvělý, přístup, domluva prostě super. Všem bych doporučila.
Blanka M., srpen 2015 

Milé, příjemné prostředí. Velmi klidné, vlídné paní lektorky. Všem kurz velice doporučuji. Bude se mi stýskat. Jana K., duben 2016

Profesionální a zároveň vstřícný přístup lektorky. Příjemná zkušenost, rychlé osvojování základů technik masáží. Hanna D., červenec 2016

Jsem ráda, že jsem se naučila masírovat, protože je to skvělá zkušenost a budu jedině ráda, když to někomu pomůže. Co se týče paní lektorky, tak jsem spokojená, vše dobře vysvětlila a byla příjemná.
Dáša K., červenec 2016

Celkový dojem z kurzu je velice dobrý. Přístup lektora výborný. Výuka srozumitelná. Doporučila bych toto vzdělávací zařízení dalším zájemcům o vzdělání maséra.
Ivana Z., prosinec 2016

Kurz byl pro mě plnohodnotný, získala jsem nové informace prospěšné pro můj životní styl a také jakým pracovním směrem se v životě vydat. Poznala jsem tu fajn lidi.
Markéta M., prosinec 2016

Velmi porfesionální lektor, otevřený, uměl zodpovědět otázky a naučit. Doporučuji.
Jitka M., květen 2017

Super - nadšen.
Jiří V., květen 2017

Příjemná atmosféra a výborná skupina lektorů.
Jaroslav P., květen 2018

Příjemné prostředí, ve kterém se mi výborně učilo. Byla jsem velmi spokojená a velmi ráda se zůčastním dalších zájmových kurzů.
Monika K., květen 2018

... ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za celkovou organizaci a strávený čas s námi... pro mne to byl příjemně strávený podzimní čas s dobrým pocitem, že něco užitečného dělám v partě bezva naladěných lidiček! Už dneska vím, že mi tenhle kolektiv bude chybět a už se těším na 12. ledna. Přeji krásné Vánoce a zdravíčko v novém roce... 
Jindřiška K., prosinec 2018 - e-mailová reference


 Veškeré dotazníky z masérských kurzů možno shlédnout v našem studiu.

Konání rekvalifikačních masérských kurzů

26.10.2024 - 12.1.2025 Víkendový rekvalifikační kurz

Konání zájmových kurzů

14.09.2024 Maderoterapie

so

Novinky a akce