Kurz - Prodlužování řas

Rozsah:
8 vyučovacích hodin
Vedoucí:
kosmetička s aktivní praxí
Maximální počet účastníků:
2
Cena:
3990,- Kč

V zájmovém kosmetickém kurzu se naučíte, prodlužování řas metodou řasa na řasu. Jedná se o techniku lepení umělých řas na řasy přírodní za pomoci speciálního lepidla. Při správné aplikaci jsou řasy téměř k nerozeznání od přírodních. Tato metoda je vhodná pro každodenní nošení, nedochází k ničení Vašich řas. 

Jednodenní školení probíhá formou teoretické a následně praktické části. V teoretické části si osvojíte jaké používat druhy, délky a tloušťky řas. Dozvíte se, jaké řasy je vhodné aplikovat pro přirozený dojem a naopak, které použít pro dramatický efekt. V praktické části si na své modelce, nikoliv na sobě navzájem, vyzkoušíte techniku prodlužování řas. Vše probíhá za přítomnosti zkušené lektorky, která Vám poradí ve správné aplikaci.

Školíme maximálně dva účastníky kurzu zároveň. Tímto je zajištěn individuální přístup lektorky, která se Vám může plně věnovat a zodpovídat veškeré vaše dotazy. Certifikát obdržíte po ukončení kurzu.

Kurz není podmíněn nákupem startovacích balíčků nebo jiného materiálu. Nabízíme možnost dokoupení základní sady. V sadě najdete veškerý základní materiál potřebný k prodlužování řas.

Cena sady je 3049,- Kč.

Na kurz se přihlásíte odesláním přihlášky a současném složení rezervační zálohy 500,- Kč na č. účtu 2000454079/2010 (do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení, jako VS - datum konání kurzu např. 1522014). Zálohu prosím zaplaťte co nejdříve po zaslání přihlášky. V případě zrušení Vaší účasti na kurzu se záloha nevrací. Doplatek kurzovného můžete uhradit v den konání kurzu v hotovosti nebo zasláním předem na účet. Přihláška je závazná. Prosíme o zasílání přihlášek pouze vážné zájemce.

Přihlásit se do kurzu

Konání rekvalifikačních masérských kurzů

16.10. - 20.12.2023 Odpolední rekvalifikační kurz

Konání zájmových kurzů

3.6.2023 Breussova masáž

kurz zrušen

14. - 15.6.2023 Havajská masáž

st + čt

23.6. - 24.6.2023 Relaxační masáž pro veřejnost

pá + so

Novinky a akce